لینک های همکاران
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
رنگ آمیزی نمای ساختمان | نقاشی ساختمان در تهران | رنگ آمیزی نما بدون داربست
605
rtl,page-template,page-template-blog-masonry,page-template-blog-masonry-php,page,page-id-605,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

رنگ آمیزی نمای ساختمان

رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما بدون داربست در ارتفاع چگونه انجام می شود؟

قبل از شروع رنگ آمیزی نما بدون داربست باید سطح مورد نظر عاری از هر گونه آلودگی باشد.پس در وهله اول برای این کار باید به نکات ویژه زیر توجه کنیم.شستشو نمای ساختمان و سطح مورد نظر به طور دقیق با دستگاه واتر جت.زدودن گرد غبار، دود و … .چربی زدایی سطح مورد نظر به کمک مواد شیمیایی.باز سازی نما یا سطح مورد نظر.(مرمت ترک ها، شکاف ها و پرکردن درزها به وسیله مخلوط سیمان یا بتونه مخصوص.)سمباده کاری سطح و در صورت لزوم استفاده از سند بلاست.انجام رنگ آمیزی سطح مورد نظر در مرحله آخر.

همانطور که همه ما میدانیم نمای ساختمان ها، الاخصوص نماهای سیمانی و کنیتکس بعد از گذشت مدتی از ساخت جلوه و زیبایی اولیه خود را از دست داده و نمای ساختمان احتیاج به بازسازی نما و یا رنگ آمیزی نما دارد. رنگ کردن نمای ساختمان علاوه بر تازه شدن نما و نو شدن آن در روحیههمانطور که همه ما میدانیم نمای ساختمان ها، الاخصوص نماهای سیمانی و کنیتکس بعد از گذشت مدتی از ساخت جلوه و زیبایی اولیه خود را از دست داده و نمای ساختمان احتیاج به بازسازی نما و یا رنگ آمیزی نما دارد.

قبل از رنگ آمیزی نما:

کل سطوح نما قبل از رنگ آمیزی باید زیر سازی شود یعنی قبل از نقاشی نما باید اول شسته (شستشوی نمای ساختمان ) شود و هرگونه گردو غبار و چربی باید از بین برود.در صورت وجود ترک و شکاف برروی نما باید آنها را با بتونه مخصوص پر کرد.رنگ آمیزی نما ( رنگ نمای ساختمان)  رنگی ضد آب بر پایه اکریلیک بوده و با بکار بردن افزودنی سیلیکونی ساختار مناسب به عنوان پوشش دهی رنگ نمای ساختمان دارد.در نمای ساختمان به عنوان لایه نهایی و پوشش تزيینی حهت عایق حرارتی بیرونی مورد استفاده قرار میگیرد.سریع و آسان اجرا میشود و عایق رطوبت میباشد و اجازه تنفس را به سطوح میدهد.برروی رنگ قدیمی نما اجرا میشود و جایگزینی با عمر بالا را دارد.

556463636363
  |   نورپردازی نما   |   بدون دیدگاه

شستشوی نما با واترسندپلاست

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است لورم...

ادامه مطلب
۱۲ مهر
31