لینک های همکاران
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
نماشویی ساختمان بدون نیاز به داربست | شستشوی نمای ساختمان با طناب
5
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-5,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

بلاگ

نماشویی برای برج ها و ساختمان ها

  |   نماشویی   |   بدون دیدگاه
ل

نماشویی بدون داربست برای انواع برج ها

برج ها قسمت های مختلفی برای شستشو دارند و از آنجاییکه تمام این قسمت ها در ارتفاعات هستند باید از روش هایی مثل نماشویی با صخره نوردی و دیگر روش های اینچنینی شستشوی برج را انجام داد . دسترسی به قسمت های مختلف نمای برج در شستن نمای برج از طرق آویزان شدن از بالای برج با طناب های خاص این کار امکان پذیر است. شستشوی شیشه های برج ، شستشوی دیوارهای برج ، شستشوی پنجره های برج و دیگرقسمت های برج زیر شاخه های نماشویی برج هستند که توسط متخصصین وارد و دوره دیده ی شرکت های کار در ارتفاع انجام میشود.

نماشویی برای برج با شست و شوی نما برای ساختمان های کوتاه بسیار متفاوت است. نماشویی برای ساختمان های رایج دشوار است اما شست و وشوی نمای برج یکی از سخت ترین نماشویی هاست که نیاز به دقت و مهارت فوق العاده زیادی دارد . به همین منظور اگر برای برج خود نیاز به نماشویی دارید حتما با شرکتی کار کنید که در این زمینه نیروهای کارکشته و متبحری را آموزش داده باشد. در هر صورت باید بدانیم که امروزه تکنولوژی هایی که برای شستن نمای ساختمان ها و علی الخصوص برج ها استفاده می شود بسیار جدید هستند و مانند گذشته به یکسری تجهیزات مثل داربست و دیگر روش های قدیمی ندارند. امروزه به جای استفاده از داربست برای نماشویی که البته این روش داربست در ساختمان هایی نظیر برج های بلند قامت قابل پیاده سازی نیستند، از روش های نوین شست و شوی نما مثل نماشویی بدون داربست استفاده می کنند .

برای نماشویی بدون داربست اصلا مهم نیست که شما برج دارید یا یک واحد یک طبقه یا یک خانه ویلایی. در هر ارتفاعی نماشویی بدون داربست میتواند ساختمان شما را به بهترین شکل و بهترین کیفیت نماشویی کرده و یک نمای پاکیزه و فوق العاده را به شما تحویل دهد. بنابراین اصلا نگران کار نماشویی در ارتفاعات نباشید.
نماشویی بدون داربست برای هر ساختمان بلندی لازم است چرا که حتی ساختمان هایی هم که تازه ساخت نیستند بعد از گذشت مدت زمانی نمایشان کثیف شده و احتیاج به نماشویی بدون داربست پیدا میکنند . دود و غبار شهر تهران کم نیست و کاهی اوقات باران های آلوده ای که در ابتدای فصل می بارد تمام نما را آلوده میکند و بهر حال پس از مدتی نیاز به نماشویی حس می شود. اینجاست که باید کار را به دست متخصصین نماشویی بدون داربست حرفه ای ما در سپهر سپید بسپارید و اصلا نگران نباشید.

اجرای نماشویی برای انواع نما دارای نکات مختلفی است به طور مثال نماشویی کامپوزیت و شیشه به صورت دو مرحله ای میباشد که در مرحله ی اول نماشویی با دستگاه واترجت و در مرحله ی دوم به صورت دستی و با ابر و طی انجام میگیرد .

در مورد نماشویی آجر پروژه به صورت یک مرحله ای انجام می گیرد . دلیل آن هم این است که سطح آجر نما غیر صیقلی بوده و قطرات آب باقی مانده بر روی آجر باعث لک شدن آجر نمیشوند . در مقابل هم به دلیل اینکه آب باقی مانده از نماشویی با واترجت بر روی سطوح صیقلی،خود عامل لک شدن نما می باشد ، بایستی نماشویی در دو مرحله اجرا گردد .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه