لینک های همکاران
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
شستشوی نمای ساختمان بدون داربست | شستشو نما با طناب | نماشویی | شستن نمای ساختمان
2976
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2976,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

شستشوی نما بدون داربست

هزینه شستشوی نمای ساختمان  را میتوان تاثیر پذیر از چند عامل دانست   به بیان کلی تر هرچه  میزان آسیب دیدگی سطح نمای ساختمان بیشتر باشد هزینه شستشوی نمای ساختمان نیز بیشتر خواهد  و عوامل مهم بر قیمت  عبارت هستند از :

متراژ» متراژ یک پروژه با افزایش آن قیمت واحد کمتر شده ولی بر هزینه کلی افزوده می شود هر چه میزانمتراژ پروژه بیشتر باشد  بر قیمت واحد یا همان متربع مربع کاسته و بر کل هزینه تمام شده افزوده خواهد شد.میزان آسیب دیدگی سطح نما که با حضور مشاورین  و تیم اجرائی  بر آورد هزینه خواهد شد منظور از میزان آلودگی و آسیب دیدگی  به شکستی افتادگی لقی  و فاصله گیری  گفته می شود  و برای برطرف کردن این موارد تیم اجرائی نماشویی زمان و مدت بیشتری را صرف خواهند کرد.

تیم ارتفاع نوردان رساواش با تخفیفات ویژه  برای کاستن از هزینه شستشوی نمای ساختمان  بر مشتریان خود با بروز آوری دستگاه ها و ابزار آلات و متد های اجرائی  از تعرفه ها و هزینه های نماشویی کاسته و برای جلب رضایت مشتریان خود تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته است تیم بست با استفاده از دستگاه های محصول کشور ایتالیا و استفاده از مواد شوینده مخصوص نماشویی ساختمان   ضمانت بهترین کیفیت و ارزانترین تعرفه شستشوی نمای ساختمان را برای افزایش اعتماد مشتریان خود انجام می دهد.

انواع دستگاه واتر جت :

واتر جت آب سرد . واتر جت آب گرم . واتر جت برقی . واتر جت با موتور بنزینی . واتر جت ثابت مرکزی .

بیشتر بدانید

شستشوی دستی نما

نماشویی دستی ( نماشویی با طناب ) مخصوص شستن نماها و شستن سطوح صیغلی و درخشان مانند نماهای فریم لس ( شیشه ای ) ،نمای کرتین وال ،نمای کامپوزیت ،نمای اچ پی ال و ...

بیشتر بدانید

شستشوی نما با طناب

نماشویی با طناب و شستشوی انواع نماهای کامپوزیت شیشه سنگ سیمان سفید سیمان سیاه اجری وغیره بدون نیاز به داربست درکمترین…

بیشتر بدانید

شستن نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان و نماشویی که امروزه با بکارگیری دستگاه های واترجت که در واقع به عنوان شوینده فشار قوی آب قادر است که انواع الودگی را بشویید

بیشتر بدانید

شستشو با دستگاه واتر جت

واتر جت به دستگاه آب پاش فشار قوی اطلاق می شود که آب شهری را با فشار بسیار بالا به سطح مربوطه پاشش می کند و در نهایت هرگونه جرم و آلودگی را از سطح مورد نظر می زداید .

بیشتر بدانید

شستشو با آب گرم :

شستشو با آب گرم جهت استفاده در مکان های صنعتی و مکان هایی که چربی و دوده و آلاینده های مختلفی وجود دارد که به واسطه قدمت (بنا های تاریخی)و یا عدم تحمل فشار آب با بار بالا (۲۰۰ بار) و آسیب دادن با روش هایی مانند واتر سندبلاست ،واتر جت آب سرد و …

بیشتر بدانید

واتر سند بلاست :

واتر سند بلاست جهت پاکسازی و نظافت سطوحی با جرم های سخت و رسوب شده مانند دیوارهای سیمانی،آجری و ... که با واتر جت تمیز نمی شوند کاربری دارد .

بیشتر بدانید

ارایه خدمات راپل :

نمای ساختمان به علت قرار گرفتن در معرض بارندگی ،باد،آلودگی هوا و … کثیف می شود و از لحاظ بصری تاثیر منفی روی بینندگان (شهروندان) می گذارد که در ذیل به روش های مختلف نماشویی جهت پاکسازی نما و … می پردازیم

بیشتر بدانید

بنرها

چند تصویر گوناگون شستشوی نما

آخرین نوشته ها

شستشوی نما بدون داربست و با طناب ، از نماشویی میتوان برای نظافت تمامی نماها استفاده کرد.واتر جت از ابزار های مهم نماشویی به وسیله ی طناباست.پمپ قدرت مندی که میتواند ۲۲۰بار اب را هم زمان با قدرت بسیار زیاد به هر نمایی بزند و انرا بسیار تمیز کند.البته در بعضی نماها میشود که به تنهایی فشار کافی نیست و باید با مکمل هایی برای کندن لجن های خشک شده روی سطح استفاده کرد.

بهترین مکمل برای شستشوی نما

مکملی که میتواند هر نمایی را تمیز کند به ان سیلیس یا همان سندبلاست میگویند.برای شستن نمای اجری که قدیمی ساخت هم هستند اگر از سیلیس استفاده شود ما مانند روز اول تمیز و براق میشود.این ماده را نمیتوان برای کامپوزیت استفاده کرد چون کامپوزیت جنس نرمی دارد و با ابن عمل نما خراب میشود.

با طناب به صورت دستی

"نماشویی به صورت دستی نیز یک نوع تمیز کردن ما است که بیشتر برای شیشه و کامپوزیت استفاده میشود.نماشویی با طناب امروزه در تمامی کشورهای مدرن انجام میشود.به دلیل ایمنی بالایی که دارد و قیمت ارزان و سریع ان بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و روز به روز در حال گسترش است."

ارتفاع نوردان رساواش

خدمات

خدمات ما

شستشوی نما با واتر جت

شستشوی نما با دستگاه واتر جت : در این روش آب با فشار بسیار بالا بر سطح پاشیده می شود و آلودگی را از بین می برد . این دستگاه بنا به نیاز عملیات شستشو را با آب سرد و یا آب گرم انجام می دهد . دستگاه واترجت برای شستشوی نمای سیمانی ، شستشوی نمای آجری .شستشوی نمای کامپوزیت ،شستشوی نمای شیشه ای ،شستشوی نمای سنگی و شستشوی کلیه سطوح قابل استفاده است .

شستشوی نما با واتر سند پلاست

شستشوی نما با واتر سند بلاست: از این روش برای شستشوی نماهایی که آلودگی زیادی دارند و دارای جرم و رسوب سختی می باشند استفاده می شود . بسته به جرم سطوح و رسوبات از سیلیس با دانه بندی های مخصوص به فراخور سطح مربوطه استفاده می شود . در این فرآیند سیلیس بوسیله فشار بالای آب که توسط دستگاه واتر جت ایجاد میشود به سطح مربوطه پاشیده شده که باعث میشود چربی ، مواد زائد ،رنگ ، جرم و رسوبات موجود تمیز و پاکسازی میشود .

نماشویی ساختمان : دستی

شستشوی دستی نما با روش ابر و طی: برای نمای کامپوزیت و پنجرهای نمای ساختمان و نمایی که جنس آن به کل شیشه میباشد و امکان شستشو با دستگاه واترجت وجود ندارد ، باید از روش ابر و طی استفاده شود .این نوع شستشوی نما مخصوص نماهایی میباشد که دارای سطوح صیقلی و درخشان میباشد .

آب بندی نمای ساختمان :

بسیار پیش می آید که نمای ساختمان جدا از اینکه نوساز باشد یا قدیمی ساز، رطوبت بیرون ساختمان را به داخل ساختمان منتقل کند و در نتیجه دیوارهای داخلی ساختمان آسیب دیده و اگر مدت زیادی از این قضیه بگذرد رنگ دیوار و حتی وسایلی که در داخل منزل با دیوار تماس دارند را با آسیب روبرو میکند .

گالری تصاویر

Interactive