لینک های همکاران
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
شستشوی نما با دستگاه واتر جت | نماشویی با واتر جت | شستشوی نما
26
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-26,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

بلاگ

شستشوی نما با و واتر جت

  |   شستشوی نما   |   بدون دیدگاه
ل

شستشوی نمای ساختمان با واتر جت

واتر جت به دستگاه آب پاش با فشار زیاد گفته میشود که آب خانگی (شهری) را با فشار بسیار زیاد به سطح نما و … می پاشد و در پایان کلیه جرم ها و آلودگی ها را از سطوح می زداید .واتر جت آب را با فشار ۲۰۰ تا ۴۰۰ بار از لانس (نازل)خارج کرده و جرم زدایی می کند .

این روش برای نمای ساختمان هایی که بسیار کثیف و از الایندگی های شهری که جذب نمای ساختمان شده اند استفاده میشود. این روش به دلیل قابلیت های کار توسط دستگاه واترجت سند بلاست ایجاد میکند میتوان در صورت لزوم لایه برداری کرد. یعنی اگر اجرام زیادی در سطح یا نمای ساختمان شما جذب و چسبیده باشد قادر به لایه برداری و برطرف کردن ان می باشد و در ضمن در نماهای اجری و نماهایی که از سنگ های برجسته و تیشه ای استفاده شده کاربری بیشتری دارد. کار در ارتفاع بدون داربست انجام خدمات فوق را برای شما میسر میسازد.

شستشوی نمای ساختمان و نماشویی که امروزه با بکارگیری دستگاه های واترجت که در واقع به عنوان شوینده فشار قوی آب قادر است که انواع الودگی را بشویید در این دستگاه منحصر بفرد آب شهری با فشار بسیار بالا در حدود ۲۰۰بار فشار از نازل آن خارج شده و برروی سطح موردنظر می پاشد و با این کار هر نوع الودگی و کثیفی را از روی سطح مورد نظر می آلاید.

امروزه نماشویی ساختمان با توجه به آلودگی های محیط شهری و همچنین پایین بودن کیفیت سنگ نمای ساختمان ها و مصالح بکار گرفته شده در نما امری لازم و ضروری می باشد تا بتواند بصورت دوره ای نمای ساختمان را پاکیزه نگهدارد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه