لینک های همکاران
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
شستشوی نمای ساختمان با مواد نانو | نماشویی ساختمان با مواد نانو بدون داربست
17
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17,single-format-link,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

بلاگ

شستشوی نما با مواد نانو

ل

شستشوی نمای ساختمان با مواد نانو ؛ نماشویی با مواد نانو

امروزه علاوه بر شستشوی نما با سند بلاست و واتر جت نوع دیگری از شستشو تحت عنوان شستشوی نما با مواد نانو( یا پوشاندن نما با مواد  نانو و یا نماشویی با مواد  نانو

که همگی الفاظ مرتبط با این مبحث هستند ) در حال گسترش و کاربردی شدن می  باشد.

داشتن مهارت و تخصص در شستشوی نما با مواد نانو اهمیت زیادی دارد با توجه به این که کاربرد این نوع جرم گیری نسبتا جدید می  باشد داشتن مهارت کافی برای جلوگیری از اتلاف هزینه و وقت بسیار لازم ا ست.

علت استفاده از نانو در شست و شوی نما و نماشویی ساختمان علاوه بر افزایش عمر پاگیری نما به توان و قدرت جرم زدایی و پاک کنندگی تکنولوژی نانو بر میگردد که می  تواند به خوبی جرم ها را با خود جل کر ده و بزداید.

بهترین روش برای شستشوی نما و راحت شدن از آلودگی و کثیفی در نما ساختمان فقط با استفاده از نانو میباشد . رفع شوره .جلبک .ضد آب کردن .ضد پوسیدگی و سوراخ شدن در آجرنما.و جلوگیری از چربی و سیاهی و آلودگی در سطح نماکاری شده.

هر نمایی که ظاهر زشت و کثیفی در طی سال ها به خود گرفته است و یا در پی عملیات ساختمانی مصالح بر روی ان ریخته شده باشد بدون شک نیاز به نماشویی دارد اما متاسفانه در بین اقشار مختلف جامعه این دیدگاه وجود دارد که شستشوی نما شیشه ای به وسیله مواد شوینده و دیگر ابزار را با شست و شوی نمای ساختمان به وسیله دستگاه واترجت و سندبلاست را اشتباه می گیرند و این تصور را دارند که فقط نمای شیشه ای را می توان شست و یا نمای سنگی نیز مانند نمای شیشه شسته می شود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه