لینک های همکاران
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
درباره ما | ارتفاع نوردان رساواش | پیچ رولپلاک سنگ نما | شستشوی نما | رنگ آمیزی نما rasawash.com
6654
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6654,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

درباره ما

آب بندی نما و درز بندی نما

در بسیاری از ساختمان ها دیده میشود که بعد از گذشت چند سال از عمر ساختمان ,آب باران از پنجرهای نما,درز بین سنگها,و ترکهای نمای سیمانی به داخل نفوذ میکند و باعث این میشود که دیوارهای داخلی نم دار میشود و از بین برود.

اطلاعات بیشتر

پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب

پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب , بدون داربست بوسیله طناب بمراتب بهتر و ایمنی تر نسبت به داربست میباشد , چه از نظر هزینه و چه از نظر سرعت و انجام عملیات محکم سازی سنگ نما , خدمات راپل بصرفه تر میباشد.

اطلاعات بیشتر

شستشوی نمای ساختمان

دسترسی با طناب در زمینه شستشوی نمای ساختمان امروزه بسیار به چشم میخورد و متاسفانه چون ظاهرا تخصصی را طلب نمیکند میتواند این ذهنیت را در میان عوام رایج گرداند که هر شخصی که توانایی فرود با طناب را دارد میتواند خدمات کار در ارتفاع را ارائه دهد .

اطلاعات بیشتر

رعایت ایمنی

ارتفاع نورد رساواش با تیم مجرب و آموزش دیده به همراه بیمه مسئولیت مدنی با بیش از ده سال تجربه کاری آماده ارائه خدمات راپل(دسترسی با طناب) می باشد.این شرکت باانجام بیش از۱۰۰۰پروژه کوچک وبزرگ درتهران وکرج وکلیه مناطق کشورسابقه خودرا روز به روز بیشتر کرده وآماده خدمات رسانی به شمامشتری عزیز میباشد.

اطلاعات بیشتر

شرکت ارتفاع نوردان رساواش با تشکیل مجموعه ای توانمند آماده اجرای پروژه های شما است تا با تامین ایمنی بسیار بالا، رعایت اصول مشتری مداری، ارائه سرویس با کیفیت و با بالاترین سرعت رضایت هرچه بیشتر کارفرمایان عزیز را فراهم آورد.سعی ما جلب رضایت شما مشتریان با ارائه خدمات با کیفیت به کمک تیم اجرایی حرفه ای و حضور یافته و با بهره گیری از فناوری روز دنیا و همچنین با استفاده از جدیدترین ابزارها و استانداردهای موجود می باشد.

اطلاعات بیشتر